Katalog firmowy / [Witamy na naszej stronie i zapraszamy do zapoznania się z ofertami maszyn stolarskich] Tel.: +48 796 888 875

Okleiny naturalne

Statystyka

System : Linux u
PHP : 5.2.17
MySQL : 10.1.25-MariaDB
Czas : 12:01
Pamięć podręczna : Wyłączono
GZIP : Wyłączono
Użytkowników : 1
Artykułów : 88
Zakładki : 27
Odsłon : 35992

Logowanie

Zaloguj się, aby redagować
logowanie tylko dla administratora.

Ankieta

Jak bardzo podoba Ci się nasza strona!?
 

Użytkownicy w sieci

Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości 

Lamele PDF Drukuj Email

 

Lamele / Firma TRAPER [Stolarskie Maszyny]

 

Opis firmy:

 

TRAPER [Stolarskie Maszyny] proponuje okleiny naturalne, obłogi oraz lamele.

Produkty są wykonywane ze starannie wyselekcjonowanego drewna: sosny, dębu, jesionu, olchy, brzozy oraz buku. Firma posiada również w sprzedaży gatunki egzotyczne np. sapeli, czy orzech amerykański.

Dodatkowo TRAPER [Stolarskie Maszyny] proponuje formatki o wymiarach odpowiednich do produkcji m.in. drzwi, mebli. Aby sprostać wymaganiom klientów wykonywane jest także zszywanie oklein. Istnieje możliwość realizacji zamówień o niestandardowych wymiarach.

Duże stany magazynowe tej firmy, zapewniają szybkę realizację zamówień na produkty w bieżącym czasie.. Zakupiony towar przesyłany jest spedycją lub dowożony własnym transportem.

Okleiny, obłogi, lamele są wybierane przez producentów mebli oraz drzwi ze względu na wysoką jakość oraz atrakcyjną cenę.

 

Lamele

 

Lamele są to obłogi przecierane na mini traczkach przeznaczone do naklejania na wielowarstwową deskę podłogową. Podstawowym surowcem z jakiego wytwarzane są lamele to drewno sosnowe oraz dębowe.


Proponujemy lamele o następujących wymiarach:

- Grubość: od 2,50 mm do 4,50 mm
- Szerokość: 80 mm do 300 mm
- Długość: od 0,5 m do 3,0 m


Istnieje możliwość zrealizowania zamówienia na lamele z innych gatunków drewna a także usługowego przetarcia drewna na lamele.

 

W sprawie produktów firmy TRAPER [Stolarskie Maszyny] można się kontaktować pod numerem telefonu i email'em:

Tel. 796888875

Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.